Call us: +48 607 644 877

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Ścieżka kariery

Jak przedstawia się ścieżka kariery w HousePark?

Rozpoczynając pracę w HousePark nie musisz posiadać doświadczenia w  nieruchomościach, ani szerokiej wiedzy w tym zakresie. Wszystkiego Cię nauczymy! Przygotujemy Cię do pełnienia obowiązków związanych z wykonywanym zawodem. Przebrniemy z Tobą przez ustawy i przepisy. Pokażemy jak wykonywać pracę w zgodzie z obowiązującym prawem i naszym wewnętrznym kodeksem etyki zawodowej. Zapewnimy systematyczne szkolenia i zadbamy o twój rozwój. Przekażemy Ci nasze know-how. Pokażemy jak pracować efektywnie i tworzyć efektowne oferty. Wdrożymy Cię w nasze schematy i modele sprzedaży, ale pozostawimy Ci przestrzeń na kreatywność i zastosowanie własnych pomysłów. Ale przede wszystkim będziemy Ci towarzyszyć na wszystkich etapach po kolei, prowadząc Cię za rękę po rynku nieruchumości, do momentu aż poczujesz się na siłach, aby działać w pełni samodzielnie.

W tej pracy liczy się zaangażowaie i komunikatywność. Jeśli masz już doświadczenie w sprzedaży, na pewno będzie działać to na Twoją korzyść. Jeśli tylko jesteś nastwiony na sukces – na pewno go odniesiesz z nami!

U nas nie musisz zawsze być specjalistą ds. nieruchomości. Możesz się rozwijać i piąć się po kolejnych stopniach kariery. Sprawdź jak wygląda u nas ścieżka rozwoju zawodowego:

1.

Specjalista ds. nieruchomości

Wszyscy początkujący Agenci zaczynają u nas od pracy na tym stanowisku. Tutaj Twoją główną rolą będzie pozyskiwanie ofert do biura i prezentacja nieruchomości klientom. Będziesz uczyć się procesów sprzedaży i poznawać zasady panujące tym rynkiem, jednocześnie aktywnie uczestnicząc w zawieranych transakcjach. Na tym etapie będziesz mieć do dyspozycji spore wsparcie agencji.

2.

Doradca ds. nieruchomości

Jeśli przeprowadziłeś już sporo transakcji i stałeś się już samodzielnym agentem oraz czujesz się na siłach, aby osobiście prowadzić klientów przez wszystkie etapy sprzedaży i kupna, czas na awans. Stanowisko doradcy piastują u nas zwykle pośrednicy z licencją, dlatego na tym etapie możemy też dofinansować Twoje szkolenie i opłatę egzaminacyjną w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

3.

Manager biura nieruchomości

To osoba, która osiągnęła już biegłość w zakresie obrotu nieruchomościami, jest liderem sprzedaży i przy tym posiada umiejętność zarządzania ludźmi. Manager to osoba, która zarządza pracą oddziału i zespołem zatrudnionych w nim agentów. Służy im swoją wiedzą i wsparciem, rozwiązuje bieżące problemy, prowadzi nowe rekrutacje. Może również posiadać swoje oferty i aktywnie prowadzić ich sprzedaż.

4.

Właściciel oddziału.

Jeśli prowadzenie biura nieruchomości nie stanowi dla Ciebie tajemnic, a zarządzanie zespołem nie sprawia większych problemów, możesz pójść o krok dalej i… otworzyć swój własny oddział. Na każdym kroku będziemy wspierać Cię merytorycznie w działaniach, aby Twoje przedsięwzięcie było nie tylko rentowne, ale sprawiło Ci wiele radości i satysfakcji z wykonanej pracy.

 

Nie czekaj, rozpocznij z nami swoją karierę w nieruchomościach!